Solárna plachta  bazénové plachty a navijaky    

Úvod » Solárne plachty na mieru

Solárna plachta na mieru - plachty na ľubovoľný tvar bazéna

Solárna plachta na mieru je dodávaná v typových šírkach. Dĺžka plachty je voliteľná podľa bazéna. Ak potrebujete plachtu na atypický tvar, alebo rozmer bazéna, je možné solárnu plachtu zastrihnúť priamo na bazéne. Dodávame solárne plachty v hrúbke materiálu 400 mikrónov.

Solárne plachty na mieru sú ultrazvukovo zvárané z jenotlivých pásov. Ultrazvukové zváranie prispieva k dlhej životnosti a pružnosti solárnej plachty. Hornú vrstvu solárnej plachty tvoria bublinky a spodná vrstva uzátvára vzduch, vďaka ktorému má solárna plachta vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Solárna plachta sa kladie bublinkami na vodnú hladinu bazéna.

Solárne plachty 400 mikrónov expedujeme do 7 pracovných dní.

Usporiadať podľa 
Výrobca 


Solárne plachty na mieru sa vyrábajú z LPDE bublinkovej fólie, hrubej 360 – 500 mikronov / 0,36 – 0,5 mm /.


Pre použitie solárnej plachty s navijákom doporučujeme solárnu plachtu, hrubú 360, 400 a 500 mikronov. Tieto plachty vďaka svojej konstrukčnej hrúbke bez problémov odolávajú tlakom pri navíjaní na naviják. Pri tomto druhu plachiet nie je nijakým spôsobom limitovaný rozmer bazénu. Jediným obmezením je typová šírka solárnej plachty 6 m. Dĺžku je možné zvoliť ľubovolne podľa potreby a dĺžky bazénu.

Solárna plachta na bazénwww.solarnaplachta.sk