Solárna plachta  bazénové plachty a navijaky    

Úvod » Zimné plachty na bazén » Zimná plachta na bazén ľubovoľného tvaru


        

Zimná plachta na bazén ľubovoľného tvaru

 

Číslo produktu: UU9000/BAZZIZ

Popis

Zazimovacia plachta na bazén – na mieru

Tvar a rozmer plachty: na mieru

Pre obdobie: zimné

Hrúbka: 200 g/m2

Farba: modrá

Krycia zimná plachta je po obvode vybavená kovovými očkami. Na uchytenie plachty okolo bazéna slúžia oceľove lanko a napinák, ktoré sú súčasťou každej dodávky.

 

Ako nakupovať zazimovaciu plachtu na mieru ?

1. Potrebujete zistiť správny rozmer plachty.

zimna plachta na mieru nákres

2. Zadáte objednávku. Vedľa náhľadového obrázku zadajte dĺžku a šírku plachty. V nasledujúcom kroku po stlačení tlačidla KÚPIŤ zadajte do poznámky tvar plachty a pre overenie aj rozmer plachty.

Niečo Vám nie je jasné?

Napíšte nám na e-mail info@solarnaplachta.sk alebo nám rovno zavolajte na +421 903 871 017 - radi Vám poradíme a prípadnú objednávku vytvoríme rovno po telefóne.O zimnej plachte:

Zimné plachty na mieru sú vyrobené z pevnostnej LDPE fólie, ktorá je za tepla kašírována na textilní podklad. Tým plachta získava vysokú pevnosť, mrazuvzdornosť a dlhú životnosť. Pri nákupe zazimovacej plachty pre bazény na mieru je potrebné brať do úvahy to, že rozmer plachty musí byť väčší, než je rozmer bazéna. Ak odpúšťate vodu z bazéna o jeden meter, potom musí mať plachta na každej strane o 1 meter navyše. Plus je potrebné pripočítať rezervu pre uchytenie plachty na plošine bazéna. Tá je väčšinou 0,5 m na každej strane bazéna. To však záleží aj na miestnych podmienkach okolo konkrétneho bazéna.


Pri zimnej plachte na mieru sa vždy počíta cena z obdĺžnika alebo štvorca. Plachtu samozrejme vyhotovíme na požadovaný tvar a rozmer bazéna.

Dôležité: V následujúcom kroku nám, prosím, napíšte tvar a pre overenie i rozmer plachty do poľa s poznámkou. Ďakujeme.