Solárna plachta bazénové plachty a navijaky |
Úvod » Krycia plachta na bazén » Kotviaci materiál pre plachty do tehly
Kotviaci materiál pre krycie a zimné plachty na bazén - do tehly
Obsah balenia: kotva s okom pre tehlu Ø 10 mm, špunt
Kotviace oká sa používajú pre pripevnenie krycích a zimných plachiet k bazénu. Súčasťou balenia je aj hmoždinka pre lepšie uchytenie v tehle. Na letnú sezónu sa kotviace oká odskrutkujú a hmoždinky prikryjú štupľom, aby do nich nepadali nečistoty.
Ako pripevniť bazénovú plachtu ku kotviacim okám?
Na obrázku vpravo je prehľadne vidieť spôsob pripevnenia. Lanko bazénovej plachty sa striedavo prevlieka kotviacim okom a okom bazénovej plachty. Všetky naše krycie a zimné plachty majú vzdialenosť medzi okami plachty 50 cm.
Koľko kotviaceho materiálu potrebujem?
Naše plachty majú vzdialenosť medzi okami 50 cm. Stačí si spočítať obvod Vašej plachty v centimetroch a vydeliť ho 50. Zároveň odporúčame kúpiť aspoň 1-2 kusy naviac do rezervy.
Upozornenie: Naše krycie a zimné plachty sú štandardne dodávané s lankami, ktoré majú dĺžku približne rovnakú ako je obvod plachty. Pre uchytenie ako na obrázku je potreba kúpiť lanko dlhšie: gumové lanko pre krycie plachty alebo oceľové lanko pre zimné plachty.